OBSTACLE MOVEMENT CAMP
KYTLICE 2022

Letní tábor

1. TURNUS: 13.8. - 20.8.2022

Adresa: U Skály, Kytlice 78, 407 45 Kytlice

Cena: 6490 Kč / 8 dní / 7 nocí

volných 37 míst z 40

Chcete si závazně zarezervovat tento termín?

Zanechte nám, prosím, svoje kontaktní údaje a my Vám obratem pošleme závaznou přihlášku


Účastník

Zákonný zástupce

Adresa

Promo kód

V srdci Lužických hor

Rekreační středisko U Skály

Základem celého OM CAMPU je především rodinný přístup, kvalitní ubytování a prostředí, které Vám zajistí pohodlí a relexaci při pobytu. K dispozici máme trampolínu, písek, relaxační zónu a tréninkové místo, které jinde nenajdete !

Ubytování je v nově upraveném penzionu pro více osob s kapacitou 2-4 osob/pokoj. Po celou dobu pobytu budou tak Vaše ratolesti mít klid a soukromí.

Budova
Skály v okolí
Hřiště

Staňte se součastí něčeho vyjímečného

Buď originální a ukaž se!

Každý člen našeho Campu obdrží při svém příjezdu limitovanou edici trička. Jako znak jedinečnosti této události bude každý rok tričko jiné a nebude tak možnost ho získat jinou cestou. Vedle campových týmových triček na vás bude čekat hromada dalších super věcí.

A to zdaleka není vše!

- Jedinečný program
- Oblečení Obstacle Movement, které můžete získat zdarma
- Výjimečný host ze zahraničí
- Oficiální video a profesionální fotografie, které budou pořizovány po celou dobu Vašeho pobytu
- Videoprojekce a přednášky od významných osobností a profesionálních atletů Parkouru
- A mnoho dalšího…

Triko s logem OM-CAMP

Co potřebuješ vědět?

OM CAMP neznamená naučit se BACKFLIP. Ukážeme ti, jak správně trénovat tak, aby ses nezranil a dbal na své zdraví. Bude to možná dřina, ale věř, že si užiješ spoustu zábavy a poznáš nové kamarády, kteří budou stát vždy při tobě!

Camp je určen jak pro začátečníky tak pro zkušené atlety, kteří si chtějí vyzkoušet i náročnější prvky. Náš OM - Camp není ledajaký tábor. Po celou dobu pobytu budete získávat zkušenosti a odvezete si nejen mnoho zážitků, ale také vzpomínek. Budeme vás učit jak být připraven trénovat ve venkovním prostředí aniž byste se zranili. Jsme tým atletů, kteří mají v plánu ve vás budovat profesionální a vrcholové sportovce!

- Na našem OM CAMPU bude mnoho kvalitních trenérů, jenž mají letité zkušenosti v oblasti Parkouru a jsou držiteli certifikátu
- Počet míst je stanovený na 40 dětí, takže o individuálním přístupu není nouze
- Na našem campu nebudou chybět ani kvalitní a příjemné zdravotnice, které budou dohlížet na Vaši bezpečnost po celou dobu pobytu
- K dispozici budeme mít speciálně vytvořené překážky, sloužící pro začínající i pokročilé atlety
- Máme pro vás zkrátka připraven jedinečný program, který nenechá vaše děti bez pohybu a zajistí jim zábavu a program na celý týden

Minimální věk pro účast na OM CAMPU je 8 let.

Při potvrzení registrace obdrží rodič (zákonný zástupce) závaznou přihlášku, ve které nalezne veškeré pokyny jak postupovat, abyste se mohli zúčastnit našeho táboru.

V přihlášce dbejte především na informace o platbě a splatnosti, uveden bude také čas příjezdu a kompletní formuláře na naší akci.


OK