OBSTACLE MOVEMENT CAMP
PODZIMNÍ SOUSTŘEDĚNÍ 2020

Soustředění

Termín: 28.10. - 1.11.2020

Adresa: Bratrouchov 44, 512 43 Jablonec nad Jizerou

Cena: 3490 Kč / 5 dní / 4 noci

volných 0 míst z 15

Netradiční soustředění v luxusním prostředí

Chata U Dvou kozlů

Základem celého OM CAMPU je především rodinný přístup, kvalitní ubytování a příjemné prostředí, které Vám zajistí pohodlí a relaxaci při pobytu. K dispozici máme wellness, relaxační zónu, trampolínu a tréninkové místo, které jinde nenajdete!

Ubytování je v nově zařízené luxusní chatě na samotě u lesa s kapacitou 20 osob. Chata je rozdělena do 4 samostatných pokojů s vlastním sociálním zařízením. Po celou dobu pobytu budou tak Vaše ratolesti mít klid a soukromí.

chalupa
interiér
venkovní prostředí

Staňte se součástí něčeho výjimečného

Buďte první, kteří se účastní našeho prvního legendárního soustředění

Každý člen našeho Campu je jedinečný a proto chceme, aby se naši organizátoři postarali o jejich zábavu a nespočet zážitků. Můžete se těšit na večerní promítání, horolezectví, lukostřelbu, ale i dny plné tréninků a výletů. Víme, že to může být náročný program, ale i proto pro vás máme k dispozici wellness a mnoho dalšího. Vedle sportovních aktivit na vás bude čekat hromada dalších super věcí.

Co potřebuješ vědět?

OM CAMP neznamená naučit se BACKFLIP. Ukážeme ti, jak správně trénovat tak, aby ses nezranil a dbal na své zdraví. Bude to možná dřina, ale věř, že si užiješ spoustu zábavy a poznáš nové kamarády, kteří budou stát vždy při tobě!

Naše podzimní soustředění je určen jak pro začátečníky, tak pro zkušené atlety, kteří si chtějí vyzkoušet i náročnější prvky. Náš OM - Camp není ledajaký soustředění. Po celou dobu pobytu budete získávat zkušenosti a odvezete si nejen mnoho zážitků, ale také vzpomínek. Budeme vás učit, jak být připraven trénovat ve venkovním prostředí, aniž byste se zranili. Jsme tým atletů, kteří mají v plánu ve vás budovat profesionální a vrcholové sportovce!

- Na našem OM CAMPU bude mnoho kvalitních trenérů, jenž mají letité zkušenosti v oblasti Parkouru a jsou držiteli certifikátu
- Počet míst je stanovený na 15 dětí, takže o individuálním přístupu není nouze
- Na našem campu nebudou chybět ani kvalitní a příjemné zdravotnice, které budou dohlížet na Vaši bezpečnost po celou dobu pobytu
- K dispozici budeme mít speciálně vytvořené překážky, sloužící pro začínající i pokročilé atlety
- Máme pro vás zkrátka připraven jedinečný program, který nenechá vaše děti bez pohybu a zajistí jim zábavu a program na celý týden

Cena zahrnuje:

- Stravovaní 5x denně
- Ubytovaní v luxusním prostředí
- Autobusová doprava
- Wellness

Minimální věk pro účast na OM CAMPU je 10 let.

Při potvrzení registrace obdrží rodič (zákonný zástupce) závaznou přihlášku, ve které nalezne veškeré pokyny jak postupovat, abyste se mohli zúčastnit našeho táboru.

V přihlášce dbejte především na informace o platbě a splatnosti, uveden bude také čas příjezdu a kompletní formuláře na naší akci.