OBSTACLE MOVEMENT CAMP
PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR MLADÁ BOLESLAV 2021

Příměstský tábor

Termín: 16.8. - 20.8.2021

Adresa: Palackého 223, 293 01 Mladá Boleslav

Cena: 2890 Kč / 5 dní

volných 11 míst z 20

Chcete si závazně zarezervovat tento termín?

Zanechte nám, prosím, svoje kontaktní údaje a my Vám obratem pošleme závaznou přihlášku


Účastník

Zákonný zástupce

Adresa

Netradiční příměstský tábor v Mladé Boleslavi

Základem celého OM CAMPU je především rodinný přístup, kvalitní zázemí a prostředí, které Vám zajistí pohodlí a relexaci při pobytu. K dispozici máme překážky, relaxační zónu, trampolínu a tréninkové místo, které jinde nenajdete !

Akce je v pořádána v městské a nově vybavené sokolovně, která nám zajistí maximální výkon při parkourovém tréninku, ale i dalších sportovních aktivitách.

sokolovna
sokolovna
sokolovna

Staňte se součástí něčeho výjimečného

Buďte první, kteří se účastní našeho prvního legendárního soustředění

Každý člen našeho Campu je jedinečný a proto chceme, aby se naši organizátoři postarali o jejich zábavu a nespočet zážitku. Můžete se těšit na promítání, horolezectví, přednášky od významných atletu , ale i tréninku a celodenního výletu. Víme, že to může být náročný program, ale i proto pro vás máme k dispozici naší novou relaxační zónu a mnoho dalšího. Vedle sportovních aktivit na Vás bude čekat hromada dalších super věcí.

Co potřebuješ vědět?

OM CAMP neznamená naučit se BACKFLIP. Ukážeme ti, jak správně trénovat tak, aby ses nezranil a dbal na své zdraví. Bude to možná dřina, ale věř, že si užiješ spoustu zábavy a poznáš nové kamarády, kteří budou stát vždy při tobě!

Naš příměstský tábor je určen jak pro začátečníky tak pro zkušené atlety, kteří si chtějí vyzkoušet i náročnější prvky. Náš OM CAMP není ledajaký tábor. Po celou dobu pobytu budete získávat zkušenosti a odvezete si nejen mnoho zážitků, ale také vzpomínek. Budeme Vás učit jak být připraven trénovat ve venkovním prostředí aniž byste se zranili. Jsme tým atletů, kteří mají v plánu ve Vás budovat profesionální a vrcholové sportovce!

- Na našem OM CAMPU bude mnoho kvalitních trenérů, jenž mají letité zkušenosti v oblasti Parkouru a jsou držiteli certifikátu
- Počet míst je stanovený na 20 dětí, takže o individuálním přístupu není nouze
- Na našem campu nebudou chybět ani kvalitní a příjemné zdravotnice, které budou dohlížet na Vaši bezpečnost po celou dobu pobytu
- K dispozici budeme mít speciálně vytvořené překážky, sloužící pro začínající i pokročilé atlety
- Máme pro Vás zkrátka připraven jedinečný program, který nenechá vaše děti bez pohybu a zajistí jim zábavu a program na celý týden

Cena zahrnuje:

- Celodenní program
- Stravovaní 5x denně
- Volné vstupné na atrakce
- Limitovaná edice trička

Denní program:

- 07:30-08:00 sraz účastníků v TJ Sokol Mladá Boleslav
- 08:00-09:00 ranní rozcvička, prezentace, program
- 09:00-09:30 přestávka na svačinu
- 09:30-12:30 dopolední program
- 12:30-13:30 oběd + polední klid
- 13:30-16:00 odpolední program
- 16:00-16:15 odvoz účastníku

Minimální věk pro účast na OM CAMPU je 8 let.

Při potvrzení registrace obdrží rodič (zákonný zástupce) závaznou přihlášku, ve které nalezne veškeré pokyny jak postupovat, abyste se mohli zúčastnit našeho táboru.

V přihlášce dbejte především na informace o platbě a splatnosti, uveden bude také čas příjezdu a kompletní formuláře na naší akci.