Kalendář

Víkendové akce

Naše víkendové akce trvající jeden nebo dva dny jsou intenzivním zážitkem pro děti a mladistvé. Jsou navrženy tak, aby nabídly kompaktní zážitek a účastníci se zdokonalili ve svých dovednostech. Jsou ideální pro krátkodobou rekreaci, učení a zábavu.

Speciální akce

Speciální akce pro děti jsou tematické události, které kombinují sportovní aktivity s jedinečnými zážitky, jako jsou dětské dny, workshopy nebo jiné sportovní události. Tyto akce nabízejí dětem příležitost zapojit se do sportovních her a soutěží, které jsou spojeny s daným tématem. Děti tak mohou prožít nezapomenutelný a jedinečný zážitek.

Parkourový workshop

OM CAMP X GYMLIB

Termín: 16.06.2024

Místo konání: Jeronýmova 570 / 22 460 07 Liberec 7 (Sport Park Liberec, parkování ul. Máchova)

Vaše děti si užijí celý den volného skákání v jedné z nejmodernějších hal v České republice, kde se děti mohou naučit jedinečné skoky, ale zároveň si vyzkoušet těžší prvky v molitanové jámě a to za podpory našich jedinečných trenérů.

799 Kč

Rezervovat Ikona pěsti
Metodický workshop pro rodiče

Workshop pro rodiče: Bezpečnost na trampolíně a správný přístup k tréninku

Termín: 19.05.2024

Místo konání: Luční 1326, 293 06 Kosmonosy

Trampolíny jsou skvělým způsobem, jak podporovat fyzickou aktivitu u dětí, ale přinášejí také potenciální rizika úrazů. Na našem workshopu se naučíte identifikovat tyto rizika a získáte praktické dovednosti, jak minimalizovat možnost úrazu vašich dětí.

299 Kč

Rezervovat Ikona pěsti

Co jsou víkendové akce?

Jednodenní či dvoudenní sportovní akce pro děti od 6 do 17 let jsou intenzivním zážitkem, kde si děti mohou zlepšit své dosavadní dovednosti a najít si nové přátele.

 
Během jednodenního nebo dvoudenního programu si děti mohou vyzkoušet různé sporty a účastnit se tak různých soutěží a her. Děti mají více času na trénink a zdokonalení dovedností v různých sportech.

 
Tato akce je vhodná pro ty, kteří chtějí hlouběji prozkoumat svůj sportovní potenciál a zažít intenzivnější trénink. Akce podporují rozvoj dovedností, týmovou spolupráci a vášeň ke sportu.

Co jsou speciální akce?

Na našich speciálních sportovních akcích, věnovaných tematickým událostem si Vaše děti užijí jedinečný program, který spojuje zábavu, pohyb a nezapomenutelné zážitky.

 
Jednodenní či dvoudenní sportovní akce jsou intenzivním dobrodružstvím pro děti ve věku od 6 do 17 let, kde nejen zlepší své stávající dovednosti, ale také navážou nová přátelství.

 
Během těchto tematicky zaměřených akcí mají děti možnost vyzkoušet si různé sporty, účastnit se soutěží a her spojených s aktuální tematikou dané akce. Jednodenní nebo dvoudenní formát poskytuje dětem více času na trénink a zdokonalení se v různých sportech, přičemž se stále držíme atmosféry specifické pro danou událost.