Originální Koncept Letních Táborů

Na našich letních táborech se Vaše děti mohou těšit na skvěle nabitý program plný zábavy, pohybu a adrenalinových zážitků.

Počítadlo ikona

7.299 Kč / 8 dní
Garantovaná cena

Počítadlo ikona

Zajištěná strava
5x denně

Počítadlo ikona

Limitované tričko zdarma

Počítadlo ikona

Profesionální trenéři
a významní hosté

Nabídka letních táborů

Níže si můžete vybrat z naší nabídky letních táborů. Na všech našich táborech
se zaměřujeme především na bezpečnost účastníků, jejich rozvoj pohybu
a zdokonalování se v konkrétních aktivitách.

OM Camp Letní tábory

Parkourový tábor

Pořádáme nejlepší parkour tábor pro děti a mladistvé. Na našem tradičním parkourovém táboře se děti během týdne mohou zapojit do rozmanitých parkourových aktivit a zdokonalit své techniky a dovednosti.

OM Camp Letní tábory

Sportovní tábor

Tento tábor nabízí účastníkům možnost vyzkoušet si a zapojit se do různých sportů a fyzických aktivit. Umožňujeme tak dětem a mladistvým experimentovat s různými sporty. Cílem je poskytnout dětem rozmanité sportovní zkušenosti a podnítit jejich zájem o pohyb a tělesnou aktivitu.

Zámek
OM Camp Letní tábory

Tábor pro rodiče s dětmi

Letní tábor pro rodiče s dětmi je organizován jako dovolená, kde rodiny společně aktivně tráví čas. Program zahrnuje různé sportovní a outdoorové aktivity, které mají za cíl podporovat pohyb, týmovou spolupráci a zábavu.

Zámek

Být úspěšný znamená mít k sobě ty nejlepší z nejlepších

Pracujeme s těmi nejlepšími trenéry, atlety a metodiky v České republice.

1. Kvalifikovaní trenéři

Vašim dětem se budou věnovat profesionálové, kteří poskytnou účastníkům podporu, motivaci a potřebný rozvoj v dané aktivitě.

2. Moderní zázemí

Pro naše letní tábory využíváme plně vybavený areál s veškerým sociálním zázemím a potřebným náčiním pro zábavný trénink.

3. Jedinečný program

Účastníci našich letních táborů budou mít zajištěnou zábavu v průběhu celého dne. Nejenže se budou zdokonalovat v konkrétních oblastech daných aktivit, ale zároveň se zúčastní různých týmových soutěží a navážou tak nová přátelství s ostatními dětmi.

Reference

Recenze uživatele OM Camp

Klára

Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda
BOHATÝ PROGRAM A PROFESIONÁLNÍ INSTUKTOŘI

Naše děti byly už na pátém ročníku. A mohu říct, že rok od roku je to lepší a lepší. Pozitivní přístup od vedoucích, kteří jsou vždy plní energie. Děti to bavilo a naučily se spoustu nových věcí. Jsme rádi, že jsme vybrali tenhle tábor pro našeho syna a dceru. Patří Vám velký obdiv a poděkovaní.

Recenze uživatele OM Camp

Filip

Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda
VZDĚLANÍ A VYBAVENÍ

Náš Alex miluje adrenalinové sporty, takže jsme se rozhodli, že ho přihlásíme na jeho první letní parkourový tábor. Měli jsem z toho trochu strach, ale proběhlo to naprosto v pohodě. Nicméně bezpečnost dětí je na prvním místě. Je vidět, že velká část peněz byla investována do vybavení.

Recenze uživatele OM Camp

Jan

Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda
TÁBOR NA ÚROVNI

Naše Lucka byla už po druhé na OM CAMPU. Můžeme říct, že i na podruhé jsme byli mile překvapeni skvělou organizací a lokalitou. Tábor probíhal bez sebemenšího problému. Instruktoři byli trpěliví a skvěle s dětmi pracovali. Příští rok zase. Děkujeme.

Recenze uživatele OM Camp

Matěj

Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda
BEZPEČNÉ ZÁZEMÍ A PROSTŘEDÍ

Naprostá pecka a spokojenost. Děti jsou v bezpečném a inspirujícím prostředí, kde mají příležitost zkoušet různé sportovní aktivity. Instruktoři jsou mladí, ale zároveň profesionální.

Recenze uživatele OM Camp

David

Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda
DĚTI NA PRVNÍM MÍSTĚ

Hlavní organizátor a vedoucí kempu Dan Kohout překonal naše očekávaní a je vidět, že se snaží pro děti udělat maximum. Libí se mi, že kemp funguje jako jedna velká rodina.

VYBÍRAT MŮŽETE Z KEMPŮ RŮZNÉHO ZAMĚŘENÍ

OM Camp logo

Parkourový tábor

Parkourový letní tábor je našim tradičním letním kempem, kde se děti během týdne mohou zapojit do rozmanitých parkourových aktivit a zdokonalit své techniky a dovednosti. Každý náš tábor vede tým zkušených a profesionálních instruktorů, kteří mají bohaté zkušenosti s touto adrenalinovou disciplínou. Děti budou provádět skoky, přeskoky, lezení a další parkourové techniky. Parkourový tábor nabízí dětem jedinečnou příležitost rozvíjet svou fyzickou zdatnost, kreativitu, sebedůvěru a ponořit se do světa tohoto vzrušujícího sportu.

OM Camp logo

Sportovní tábor

Sportovní letní tábor je místo,  kde se děti během týdne mohou zapojit do více než 10 různých individuálních a týmových sportů. Každý sport je veden našimi zkušenými profesionálními trenéry a instruktory ze sportovních klubů specializujících se na danou oblast. Mezi sporty, které děti mohou zažít patří například atletika, badminton, fotbal, florbal, gymnastika, parkour, volejbal a pohybové hry koncipované tak, aby na prvním místě byl maximální sportovní prožitek. Tento tábor nabízí dětem jedinečnou příležitost objevovat různé sporty a rozvíjet své dovednosti a zájmy.

OM Camp logo

TÁBOR PRO RODIČE S DĚTMI

Multisportovní tábor pro rodiče s dětmi je unikátní letní program, který zdůrazňuje sportovní aktivity pro celou rodinu. Nabízíme rozmanité sportovní disciplíny, jako jsou fotbal, volejbal, atletika, parkour a mnoho dalšího. Tábor propojuje zábavu a pohyb, umožňuje rodičům a dětem společně objevovat nové dovednosti a trávit tak společný čas. Vytváříme tak ideální prostředí pro posilování rodinných vztahů.

Co je to letní tábor?

Letní tábor je pobytový program, který probíhá během letních prázdnin a je určen pro děti ve věku od 8 do 17 let. Nabízí jedinečný a vzrušující zážitek spojený se sportem, zábavou a rozvojem dovedností. Účastníci tábora tráví obvykle několik dní nebo až několik týdnů společně, kde se zapojují do různých aktivit a získávají nové dovednosti.

 
Cílem našich letních táborů je nejen poskytnout zábavu, ale také podporovat osobní rozvoj, týmovou spolupráci a vytvářet mezi dětmi nová přátelství, která jim mohou vydržet na celý život. Rovněž si děti z tábora také odvezou spoustu nezapomenutelných zážitků, které budou moci vyprávět rodičům a spolužákům.

 
Věříme, že naše letní tábory nejen obohacují dětství účastníků, ale také představují příležitost pro osobní rozvoj a formování charakteru. Těšíme se, že se Vaše dítě připojí k naší letní rodině a společně s námi prožije nezapomenutelné chvíle plné radosti, přátelství a dobrodružství!