OM Camp logo

OM CAMP byl založen už v roce 2012 a nyní patří k těm nejlepším komunitám, které jsou zaměřeny na rozvoj sportu u dětí. Má za cíl budovat u dětí lásku ke sportu a přírodě. OM CAMP se zabývá především pořádáním parkourových a multisportovních kempů, dále však také nabízí i možnost účastnit se táborů, které jsou rovněž zaměřeny na pořádnou nálož adrenalinu v podobě BMX, koloběžek a skateboardingu.

OM Camp tým

Kvalita a bezpečnost

Naše společnost patří k jedněm z nejlepších sportovních táborů nejen pro začínající ale i vrcholové sportovce, kteří hledají kvalitní a ideální zázemí. Naše rekreační a sportovní střediska disponují sportovními parky, překážkami a inovativním prostředím, které zaručuje Vašim dětem bezpečnost a zábavu.

OM Camp tým

Naším cílem je budovat u dětí lásku k pohybu

Chceme vzdělávat mladou generaci v oblasti akčních a všestranných sportů, které dětem zajistí komplexní rozvoj, přičemž našim cílem je prostřednictvím hravých a metodicky promyšlených tréninků budovat u dětí lásku k pohybu a naučit je stěžejní dovednosti odpovídající jejich věku. Podporujeme zdravý životní styl, aktivní přístup a seberealizaci. Věříme, že sport může dělat každý!

OM Camp tým

Jsme víc, než si myslíte

OM CAMP navštěvuje nespočet mladých a talentovaných dětí. Proto je naším cílem dopřát dětem ten největší zážitek a poskytnout jim možnost trénovat s těmi nejlepšími na světě. Snažíme se hostit profesionální sportovce, VIP osobnosti, zkrátka ty nejlepší ve svém oboru z celého světa. Chceme, aby Vaše děti měly příležitost trávit čas s těmi, které mají rády a ke kterým vzhlížejí.

OM Camp tým