Jedinečný program Příměstských Táborů

Na našich příměstských táborech se Vaše děti mohou těšit na bohatý program plný zábavy, pohybu a adrenalinových zážitků.

Počítadlo ikona

4.299 Kč/ 5 dní
Garantovaná cena

Počítadlo ikona

Zajištěná strava
3x denně

Počítadlo ikona

Dárek zdarma

Počítadlo ikona

Profesionální trenéři
a významní hosté

Nabídka sportů

Níže si můžete vybrat z naší nabídky příměstských táborů. Na všech našich táborech se zaměřujeme
především na bezpečnost účastníků, jejich rozvoj pohybu a zdokonalování se v konkrétních aktivitách.

OM Camp Příměstské tábory

Příměstský parkourový tábor

Parkourový tábor je zaměřen na fyzickou disciplínu, která kombinuje pohyb, akrobacii a překonávání překážek. Cílem je plynule a efektivně překonávat různé překážky pomocí skoků, šplhání a dalších technik.

OM Camp Příměstské tábory

Příměstský sportovní tábor

Tento sportovní tábor nabízí účastníkům možnost vyzkoušet si a zapojit se do různých sportů a fyzických aktivit. Umožňujeme tak dětem a mladistvým experimentovat s různými sporty. Cílem je poskytnout dětem rozmanité zkušenosti a podpořit tělesnou aktivitu.

OM Camp Příměstské tábory

Příměstský skateboardový tábor

Tento druh tábora je určen pro děti a mladistvé, kteří mají zájem o skateboarding a chtějí zlepšit své dovednosti v tomto sportu. Tábor nabízí účastníkům příležitost strávit čas na skateboardu, zdokonalit své triky a zároveň se setkávat s dalšími skateboardisty.

OM Camp Příměstské tábory

Příměstský freestyle BMX tábor

Freestyle BMX tábor je příměstský tábor, kde se děti naučí, jak zdokonalit své dovednosti v ježdění na BMX kolech. Během tábora se účastníci učí triky a různé akrobatické prvky.

Zámek
Vlna

Harmonogram

7:30 - 8:00

Příjezd a registrace účastníků

8:00 - 8:30

Ranní rozcvička a uvítací program

8:30 - 10:00

Sportovní aktivity

10:00 - 10:30

Svačina a krátká relaxace

10:30 - 12:00

Hry, soutěže a sportovní aktivity II

12:00 - 13:00

Oběd a odpočinek

13:00 - 14:00

Sportovní aktivity III

14:00 - 14:30

Odpolední svačina

14:30 - 15:30

Sportovní aktivity IV

15:30 – 16:00

Ukončení dne, odjezd účastníků

Být úspěšný znamená mít k sobě ty nejlepší z nejlepších

Pracujeme s těmi nejlepšími trenéry, atlety a metodiky v České republice

1. Kvalifikovaní trenéři

Vašim dětem se budou věnovat profesionálové, kteří poskytnou účastníkům podporu, motivaci a potřebný rozvoj v dané aktivitě.

2. Moderní zázemí

Pro naše příměstské tábory využíváme plně vybavené haly s potřebným náčiním, nebo multifunkční městské parky dle potřeby a závislosti na počasí.

3. Jedinečný program

Účastníci našich příměstských táborů budou mít zajištěnou zábavu v průběhu celého dne. Nejenže se budou zdokonalovat v konkrétních oblastech daných aktivit, ale zároveň se zúčastní různých týmových soutěží a navážou tak nová přátelství s ostatními dětmi.

Reference

Recenze uživatele OM Camp

Renata

Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda
BOHATÝ PROGRAM A MILÍ INSTRUKTOŘI

Náš syn se právě vrátil z příměstského tábora a máme samá slova chvály. Tým instruktorů byl úžasný, vždy plný energie a pozitivního přístupu. Naše dítě se tam skvěle bavilo a naučilo se spoustu nových věcí. Aktivity byly různorodé a vždy plné zábavy. Jsme vděční, že jsme vybrali tento tábor pro našeho syna a určitě ho za rok zase přihlásíme.

Recenze uživatele OM Camp

Honza

Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda
SKVĚLÁ KOMBINACE ZÁBAVY A VZDĚLÁNÍ

 Naše děti nejenom strávily léto aktivně, ale také se naučily nové dovednosti a měly možnost tvořit nová přátelství. Instruktoři byli trpěliví a vstřícní. Byli jsme potěšeni tím, jakým způsobem byl tábor organizačně řízen a věříme, že to byla skvělá investice do budoucnosti našich dětí.

Recenze uživatele OM Camp

Pavlína

Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda
TÁBOR NA ÚROVNI

Naše dcera byla poprvé na příměstském táboře a byli jsme mile překvapeni, jak dobře se jí dařilo. Instruktoři byli trpěliví a skvěle s dětmi pracovali. Táborové aktivity byly plné dobrodružství a zábavy. Dcera si užila spoustu nových zážitků. Plánujeme, že se příští léto zase vrátí.

Recenze uživatele OM Camp

Martin

Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda
BEZPEČNÉ A MODERNÍ PROSTŘEDÍ

 Cítíme se naprosto spokojeni s tímto příměstským táborem. Děti jsou v bezpečném a inspirujícím prostředí, kde mají příležitost objevovat nové dovednosti a zájmy. Instruktoři jsou profesionální a pozorní. Moc se nám líbí, jak tábory podporují týmovou práci a vedení.

Recenze uživatele OM Camp

Aleš

Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda Hvězda
TÁBOR, KDE JSOU DĚTI NA PRVNÍM MÍSTĚ

Tento příměstský tábor se vždy snaží vyhovět potřebám dětí. Instruktoři jsou fantastičtí a věnují každému dítěti pozornost. Naše dcera byla nadšená z různorodých aktivit, které mohla vyzkoušet. Jsme vděční za toto bezpečné a podpůrné prostředí.

VYBÍRAT MŮŽETE Z KEMPŮ RŮZNÉHO ZAMĚŘENÍ

OM Camp logo

PARKOURový tábor

Parkourový příměstský tábor je našim tradičním kempem, kde se děti během týdne mohou zapojit do rozmanitých parkourových aktivit a zdokonalit své techniky a dovednosti. Každý náš tábor vede tým zkušených a profesionálních instruktorů, kteří mají bohaté zkušenosti s touto adrenalinovou disciplínou. Děti budou provádět skoky, přeskoky, lezení a další parkourové techniky. Parkourový tábor nabízí dětem jedinečnou příležitost rozvíjet svou fyzickou zdatnost, kreativitu, sebedůvěru a ponořit se do světa tohoto vzrušujícího sportu.

OM Camp logo

Sportovní tábor

Sportovní příměstský tábor je letní kemp, kde se děti během týdne mohou zapojit do více než 10 různých individuálních a týmových sportů. Každý sport je veden našimi zkušenými profesionálními trenéry a instruktory ze sportovních klubů specializujících se na danou oblast. Mezi sporty, které děti mohou zažit patří atletika, badminton, fotbal, florbal, gymnastika, parkour, volejbal a pohybové hry koncipovaných tak, aby na prvním místě byl maximální sportovní prožitek. Tento tábor nabízí dětem jedinečnou příležitost objevovat různé sporty a rozvíjet své dovednosti a zájmy.

OM Camp logo

SKATEBOARDOvý tábor

Skateboardový tábor je ultimátním letním dobrodružstvím pro děti, kteří milují skateboarding. Děti se naučí provádět triky, skoky a jízdu na skateboardu na různých překážkách. Tento tábor je plný vzrušení, kreativity a adrenalinových zážitků a poskytuje dětem příležitost rozvíjet dovednosti, zlepšit rovnováhu a tvořivost na skateboardu. Tábor je pod vedením zkušených instruktorů a trenérů, kteří vytvoří dětem nezapomenutelné zážitky.

OM Camp logo

FREESTYLE BMX tábor

Freestyle BMX tábor je letní kemp, který dětem umožňuje vstoupit do světa adrenalinového freestyle BMX. Během týdne se budou děti pod vedením našich zkušených profesionálních trenérů a instruktorů ze sportovních klubů specializujících se na BMX učit a provádět triky na BMX kolech. Tento tábor dává dětem příležitost objevovat svět BMX, zdokonalit své dovednosti a zažít vzrušující zážitek. 

Co je to příměstský tábor?

Příměstský tábor je týdenní organizovaný program, který se koná během letních prázdnin a je určen pro děti ve věku od 6 do 15 let se zaměřením na adrenalinové a multisportovní aktivity. Na rozdíl od tradičních letních táborů příměstské tábory nezajišťují přenocování, což znamená, že děti se účastní programu během dne a večer odcházejí domů k rodinám.

 
Hlavním cílem příměstského tábora je poskytnout dětem a teenagerům bezpečné a zábavné letní zážitky, během kterých se mohou podílet na různých aktivitách a dovednostních workshopech. Aktivity v příměstských táborech jsou zaměřeny na týmovou práci, sport, vzdělávání a zábavu.

 
Příměstské tábory jsou oblíbenou volbou pro rodiče, kteří chtějí, aby jejich děti měly strukturovaný program a strávily tak letní prázdniny aktivně a smysluplně, ale zároveň je nechtějí posílat na tábor s přenocováním. Tyto tábory také mohou pomoci dětem rozvíjet sociální dovednosti, sebevědomí, samostatnost a vytvářet nová přátelství.